Gry lotto o prostych zasadach

Wiele osób decydując się na konkretną grę lotto oczekuje, że samo skreślenie zakładu będzie łatwe, o ile oczywiście ma się już wybrane liczby. Które z gier nie mają zbyt skomplikowanych zasad i pozwalają na szybkie skreślenie wybranych liczb?
Takie gry jak duży lotek i mini lotto mają podobne zasady. Dlatego też są często są wybierane przez starsze osoby, które lubią jasne zasady gry. W przypadku dużego lotka konieczne jest skreślenie sześciu, a w przypadku mini lotto pięciu. Możliwe jest również zastosowanie gry systemowej. W tym przypadku obstawia się więcej liczb, co zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

 

W przypadku gry duży lotek należy tylko pamiętać o możliwości wykupienia dodatkowej opcji, która nazywa się lotto plus. Jest to nic innego, jak opcja udziału w drugim losowaniu. Główna wygrana w lotto plus wynosi jeden milion i nie podlega zmianie.
W przypadku takiej gry jak mini lotto wyniki można sprawdzić samodzielnie w internecie. Także w kolekturach lotto również można sprawdzić samodzielnie, jaką wygraną dały wszystkie losowania, na które został zakupiony kupon. Jest to możliwe dzięki specjalnym skanerom.