Simon 54 – jakość i nowoczesny design w jednym

Jeśli myślisz o aranżowaniu swojego domu i zależy Ci na stylowym oraz funkcjonalnym wyglądzie wnętrz, postaw na wysokiej jakości osprzęt. W końcu we wzornictwie ważne są wszystkie detale i to właśnie one często nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Przykładem jest seria Simon 54, która wykorzystuje nowoczesne rozwiązania elektroniczne. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej!

  1. Kontakt Simon – zaufany producent osprzętu elektroinstalacyjnego
  2. Simon 54 – podstawowe informacje
  3. Osprzęt elektryczny premium – co go charakteryzuje?

Simon 54 Premium to nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego oparta o nowe, niezawodne oraz przyjazne w montażu mechanizmy.

Kontakt Simon – zaufany producent osprzętu elektroinstalacyjnego

Kontakt-Simon to wiodący w naszym kraju producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Jego historia sięga 1921 roku. Ma dostęp do światowych technologii, uznanych projektantów oraz produktów pozwalających tworzyć kompleksowe rozwiązania elektroinstalacyjne dla domów, mieszkań, budynków biurowych i innych przestrzeni użyteczności publicznej. Osprzęt Kontakt-Simon jest nie tylko estetyczny, bezpieczny i przyjazny środowisku, ale także nadąża za dynamicznie rozwijającymi się technologiami.

Simon 54 – podstawowe informacje

Simon 54 to innowacyjne rozwiązanie osprzętu elektroinstalacyjnego. To elegancka propozycja dla tych, którzy chcą w ciekawy sposób zaaranżować swoje mieszkania, biura czy inne pomieszczenia. Opisywany osprzęt wykonano z niezawodnego, nowoczesnego oraz przyjaznego w montażu mechanizmu.
Linię Simon 54 wyróżnia szlachetna forma i bogata kolorystyka. Dostępnych jest 55 kolorystycznych zestawień. Oferowane są ramki metalowe, metalizowane i pastelowe. Właściwie dobrano paletę kolorów ramek oraz klawiszy w celu skomponowania zestawów, które są ciekawe i pasujące do siebie z obu elementów.
Niewątpliwą zaletę serii stanowi niebieskie podświetlenie LED. Nietypowe ramki znakomicie dostosowane do puszek karton-gips stworzono, by gwarantowały równe oraz idealne przyleganie jej do ściany. W ten sposób uniknięto efektu, który daje zwykła ramka – powstanie szczeliny pomiędzy ramką a ścianą. Ramki są symetryczne i możemy je zamontować w pionie albo w poziomie w zależności od wybranego modelu i potrzeb. Mogą być pojedyncze bądź nawet pięciokrotne (metalowe maksymalnie 4-krotne).
Każde gniazdo serii Simon 54 charakteryzują zabezpieczenia w formie prądowych osłon. Są one ochroną przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Nowość stanowi puszka narożna. Stworzona została, by złożyć dowolny zestaw produktów z całej serii Simon 54. Możemy tak naprawdę użyć do tego wszystkich produktów w jakiejkolwiek kolorystyce z proponowanej palety.
Simon 54 Premium stanowi nowoczesną linię osprzętu elektroinstalacyjnego, która jest oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy; doceniło ją już mnóstwo osób. Jeśli chcesz się mieć pewność, że w Twoim mieszkaniu znajduje się nowoczesne i stylowe rozwiązanie, Simon 54 jest dobrym wyborem.

Osprzęt elektryczny premium – co go charakteryzuje?

Zastanawiasz się, czym osprzęt elektryczny premium różni się od standardowych elementów? Pierwsza rzecz, to bogata kolorystyka, która jest bardzo ceniona przez klientów. W końcu duży wybór pozwala każdemu wybrać elementy, które doskonale pasują do jego mieszkania. Druga rzecz, to przykuwająca wzrok szlachetna forma. Nietypowe ramki sprawiają, że wyłączniki i gniazdka premium praktycznie nie przypominają osprzętu, a bardziej kojarzą się z elementami dekoracyjnymi, co jest niewątpliwą zaletą. Trzecia rzecz, to fakt, że do wykonania ramek i klawiszy dobrano najnowocześniejszą technologię i bardzo wysokiej jakości materiały, co sprawia, że produkty charakteryzuje duża odporność na zadrapania oraz zniszczenia. Szeroki wybór pozwala każdemu dopasować nietuzinkowe rozwiązania.
Pewnie zastanawiasz się, czy produkt dostępny w podstawowej ofercie nie wystarcza. Tak naprawdę wszystko jest zależne od tego, czego oczekujesz po takim sprzęcie. Jeżeli najwyższa jakość i funkcjonalność są dla Ciebie priorytetem, to wybór jest raczej prosty. W końcu takie niezawodne elementy, jak ramki metalizowane, włączniki czy moduły świecące LED dodadzą wnętrzom mieszkania dużo uroku i elegancji.