Blaty do stołów inne niż wszystkie – wykonaj stół na indywidualne zamówienie!

Nie wszystkie stoły muszą wyglądać tak samo! Jeżeli planujesz akurat zakup wymarzonego stołu do jadalni lub kuchni, blatu roboczego do warsztatu lub stolika kawowego, to zapewne masz już za sobą długie godziny poszukiwań tego jednego, idealnego modelu. I jeżeli pomimo odwiedzenia całej masy różnych sklepów dochodzisz do jednego wniosku, że wszystkie te stoły wyglądają tak samo, to czas zmienić strategię działania. Niestety, ale większość stołów, które składają się z blatów do stołów i podstaw są obecnie wykonywane w podobny sposób. Asortyment w popularnych sieciówkach meblarskich jest dość nijaki i niewiele można powiedzieć o jego solidności. Jeżeli chcesz wybrać sobie stół, który posłuży Ci przez długie lata i niezmiennie każdego dnia będzie cieszył oko, postaw na stół wykonany na indywidualne zamówienie, którego blat i podstawa do stołów zostaną osobno dopasowane. Blaty do stołów wykonywane na indywidualne zamówienie to gwarancja uzyskania unikatowego stołu, którym wszyscy (włącznie z Tobą) będą się zachwycać. Dowiedz się więcej o blatach do stołów i podstawach, które możesz samodzielnie zaprojektować i wybrać, aby utworzyły przepiękny, oryginalny i ponadczasowy mebel. Czytaj dalej!

Blaty do stołów – jak dobrze wybrać

Przy wyborze blatów do stołów, niezależnie od tego czy szukasz blatu do stołu jadalnego, kuchennego czy do stolików w restauracji, należy mieć świadomość, że wszystko podlega personalizacji. W przeciwieństwie do gotowych stołów z sieciówek meblarskich, w przypadku samodzielnego dobierania blatów do stołów i podstaw do stołów, możesz mieć wpływ na finalny kształt niemalże każdego elementu tych komponentów.

Zacznijmy od budowy blatów do stołów. Najczęściej blaty do stołów posiadają trzy warstwy plus obrzeże, tzw. ABS. Wnętrze blatów do stołów nazywane jest rdzeniem, a otacza je od góry laminat, a od dołu kontr-laminat. Dzięki takiej budowie, blaty do stołów są zarówno estetyczne jak i mocne.

Blaty do stołów wykonywane na indywidualne zamówienie mogą przybrać dowolny kształt oraz barwę i teksturę. Dzięki bogatemu asortymentowi laminatów, którymi standardowo wykańcza się blaty, zaprojektowany przez Ciebie stół może mieć blat biały, czarny, granatowy, w imitacji marmuru lub drewna. Blaty do stołów mogą być zarówno matowe jak i błyszczące. Tutaj wiele zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta i estetyki, która jest mu bliska.

Jeżeli chodzi o kształt blatów do stołów, to tutaj również wszystko podlega indywidualnej personalizacji pod każdego klienta. Wybrać możesz zarówno krawędzie blatu, tj. krawędź prostą, podciętą czy półokrągłą jak i kształt całego stołu – prostokątny, kwadratowy, owalny, trapezowy lub dowolny inny.

Jeżeli chcesz sprawić sobie dobrej jakości blaty do stołów, które posłużą Ci przez długie lata i wytrzymają oddziaływanie nawet najbardziej wymagających czynników zewnętrznych, koniecznie postaw na sprawdzone rozwiązania, które oferuje firma Mebella: https://mebella.pl/kategoria-produktu/stoly-do-kawiarni/blaty-do-stolow/. Dlaczego w kwestii blatów do stołów warto zaufać właśnie im? Ponieważ Mebella to polska, rodzinna firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kluczowych elementów stołów. Dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologii oraz najwyższej jakości solidnych materiałów, Mebella tworzy niepowtarzalne blaty do stołów, które sprawdzają się zarówno w warunkach domowych jak i w restauracjach, barach czy kawiarniach. Blaty do stołów i podstawy do stołów od Mebella to gwarancja uzyskania unikatowego mebla, którego kształt, wzornictwo i wykonanie będą absolutnie niepowtarzalne. Przekonaj się jak doskonała jest jakość blatów do stołów Mebella i skompletuj swój wymarzony stół na indywidualne zamówienie już dziś. Ciesz się nowym meblem, który będzie zachwycał każdego dnia zarówno Ciebie jak i Twoich gości.